Avevita klinika

Dovanų kuponas

Kas yra geriau už malonią dovaną, kuri suteikia ramybės, sveikatos ar tiesiog geros nuotaikos ?

Siūlome įsigyti „AVE VITA" klinika Dovanų kuponą ir pradžiuginti savo artimuosius, mylimuosius ar bendradarbius gimtadienio, vardadienio, mergvakario, vestuvių, krikštynų, Šv. Valentino dienos, Motinos ar Tėvo dienos, Šv. Kalėdų, Velykų ir kitomis ypatingomis progomis.

Dovanų kuponas - praktiškiausia dovana Jums brangiems žmonėms, kolegoms ir draugams, puikus būdas paskatinti darbuotojus arba partnerius.

Dovanų kuponas suteiks progą Jums brangiems žmonėms išsirinkti mėgstamiausią dovaną patiems.

Daugiau informacijos apie Dovanų kuponą maloniai prašome teirautis „AVE VITA" klinikoje, Kovo 11-osios g. 22, Kaunas (Gistupio „IKI" prekybos centras),  telefonu 8-37-225577 ar 8-37-227777 (darbo dienomis nuo 8.00 iki 19.00 val.) arba elektroniniu paštu info@avevitaklinika.lt bei klinikos tinklapyje www.avevitaklinika.lt

avevita_dovanu_kuponas_1.jpg (regular, 350x168)                                                      


„AVE VITA" klinika dovanų kupono naudojimo taisyklės
 

1. „AVE VITA" klinika Dovanų kuponas (toliau - Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka pasinaudoti „AVE VITA" klinika teikiamomis paslaugomis. Dovanų kuponą reikia pateikti prieš atsiskaitant už paslaugas.

2. Dovanų kuponas patvirtina Dovanų kupono turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone nurodyta suma ir/ar paslauga. Dovanų kupono turėtojas gali naudotis bet kuriomis „AVE VITA" klinika teikiamomis paslaugomis (specialistų konsultacijomis, visais tyrimais, odontologinėmis paslaugomis, vykdomomis programomis ir kt.). Plačiau apie teikiamas paslaugas ir programas žiūrėti www.avevitaklinika.lt

3. Dovanų kuponą galima įsigyti šiais būdais:

3.1. Atvykti į „AVE VITA" klinika, Kovo 11-osios g. 22, Kaunas registratūrą ir čia sumokėti už jį. Dovanų kupono pinigų suma neribojama. Dovanų kuponą atsiimsite iš karto.

3.2. Dovanų kuponą užsisakyti telefonu 8-37-225577 ar 8-37-227777 darbo dienomis nuo 8.00 iki 19.00 val. arba elektroniniu paštu info@avevitaklinika.lt Užsisakę dovanų kuponą perveskite dovanojamą pinigų sumą į mūsų atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT254010042501542341, esančią AB DnB NORD banke (banko kodas 40100). Pinigų gavėjas - UAB "AVE VITA" klinika, įmonės kodas 301492568. Po to, apie tai informuokite telefonu ar elektroniniu paštu.

3.3. Gavę iš banko apmokėjimo patvirtinimą, Dovanų kuponą galite atsiimti patys arba paprašyti išsiųsti registruotu laišku Jums arba Jūsų nurodytam asmeniui bei nurodytu adresu. Dovanų kuponas Lietuvoje pristatomas paštu nemokamai (pristatymo trukmė (paštu) priklauso nuo gyvenamosios vietos). 

4. Dovanų kupone būtina užpildyti perkamos paslaugos sumą ir/ar perkamos paslaugos pavadinimą.

5. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už suteiktas paslaugas „AVE VITA" klinikoje, esančioje  Kovo 11-osios g. 22, Kaune.

6. Dovanų kupono galiojimo terminas priklauso nuo sumos: iki 60 EUR - 6 mėnesiai nuo jo įsigijimo dienos, virš 60 EUR - terminą parenkate Jūs, bet ne ilgiau nei 12 mėnesių nuo jo įsigijimo dienos.

7. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už nepanaudotą Dovanų kuponą negrąžinami.

8. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

9. Dovanų kuponas nekeičiamas į pinigus.

10. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamą paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais ir/ar mokėjimo pavedimu ir/ar banko kortele.

11. Dovanų kupono turėtojui įsigijus paslaugų už mažesnę sumą, nei nurodyta Dovanų kupone, likusi suma Dovanų kupono turėtojui negrąžinama.

12. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.

13. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, nurodytos pinigų sumos dydžio, antspaudų, parašų ar hologramos, Dovanų kuponu atsiskaityti už  paslaugas negalima, toks Dovanų kuponas nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.

14. Perkant Dovanų kuponus, išrašome PVM sąskaitas faktūras. Perkantiems didesnius Dovanų kuponų kiekius, taikome nuolaidas.


Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis.


Į viršų