Avevita klinika

Vaitkevičius Gintautas

Neurochirurgas

Vardas, pavardė:   Gintautas vaitkevičius

Veiklos licencija (-os), sertifikatai:

Licencijos nr: MPL-08765;

Licencijos išdavimo data: 2006-10-27

Sritis pagal licenciją: Gydytojas neurochirurgas

Atsiliepimai apie gydytoją

2018 liepos 22
Pacientė
Nuoširdus ačiū šiam gydytojui už profesionalumą ir rūpestingumą. Man pašalino stuburo cistą, jaučiuosi puikiai, o prieš tai vos pajudėjau dėl nugaros ir kojos skausmų. Nustebino nuoširdus rūpinimasis pooperaciniu laikotarpiu. Ačiū!
2018 vasario 21
pacientas
Nuostabus gydytojas, pašalino stuburo išvarža, jau buvo nepakeliamai skausmai, tirpo koja, po operacijos pasijutau super gerai, jokių skausmu, labai nuoširdus gydytojas, be galo didelis dėkui šiam puikiam gydytojui
2018 sausio 05
Loreta
Aš ir lenkiu galvą prieš šį nuostabų žmogų, 2017 m balandį, operavo 2 išvaržas. Nuoširdus ir rūpestingas gydytojas,kokių šiuo metu reta... Stiprybės ir didžiausios sėkmės Jums Gerb.Gydytojau.
2017 gruodžio 10
Paciente
Šių metų birželyje dėl stuburo išvaržos ir kitos stuburo patalogijos teko kreiptis į gyd. Gintautą Vaitkevičių. Buvo atlikta stuburo operacija, kurios metu stuburas buvo sutvirtintas šešiais varžtais, pašalinta išvarža. Operacija buvo atlikta labai profesonaliai. Sunku net patikėti, kad prieš ją buvo aptirpusi koja, kamavo baisūs skausmai, o po jos tarsi nieko nebūtų buvę. Šis gydytojas ne tik savo darbo profesionalas, darantis stebuklus, bet ir labai taktiškas, rūpestingas ligonių atžvilgiu. SEKMĖS, STIPRYBĖS IR SVEIKATOS JUMS, GERB. GYDYTOJAU !
Rašyti atsiliepimą
Vardas:
Atsiliepimas:

Kiti srities specialistai

Chirurgas
Kraujagyslių chirurgas

Į viršų