Apie mus

Sveikata – turtas, kurio negalime įgyti ar sukaupti, tačiau galime puoselėti. Būk sveikas, gyvenime, sako mūsų klinikos pavadinimas. Tikime šių žodžių galia. Ne tik linkėdami sveikatos, bet ir rūpindamiesi savo kasdiene savijauta, įsiklausę į kūno pojūčius ir prašymus, būsime sveiki. „Ave Vita klinikos“ profesionalų personalas nuoširdžiai padės jums išsaugoti sveikatą.

Kovo 11-osios gatvėje Kaune įsikūrusioje klinikoje dirba platus specialistų ratas. Taip galime užtikrinti jums reikiamas konsultacijas ir visapusišką gydymą. Rūpinamės ne tik visos jūsų šeimos fizine, bet ir psichine sveikata. Gydome ir konsultuojame visus – nuo gyvybės pradėjimo (nėščiųjų konsultacijos), vaikus, suaugusiuosius ir senjorus. Visiems jums stengiamės pasiūlyti jūsų individualius poreikius atitinkančias paslaugas.

Teikiame paslaugas vaikams ir nėščiosioms, atliekame virš šimto skirtingų tyrimų, skiepijame įvairiomis vakcinomis ir įgyvendiname profilaktines programas. Teikiame visapusišką medicinos priežiūrą, tad jūsų patogumui, klinikos patalpose įkurta: 

  • Šeimos klinika
  • Odontologijos klinika
  • Psichikos sveikatos centras.

„Ave Vita klinikoje jūsų gera savijauta rūpinasi įvairių sričių gydytojai specialistai. Didžiuojamės subūrę profesionalų iš 30 skirtingų sričių, tarp jų – skirtingų specializacijų pediatrai, chirurgai, LOR specialistai, neurologai, ginekologai ir kiti gydytojai. Prireikus mūsų gydytojai gali skubiai konsultuotis su kolegomis. 

Tai labai kompetentingi, savo žinias nuolat atnaujinantys specialistai. Kai kurie jų yra profesoriai – ne tik gydo, bet ir atlieka mokslinę veiklą savo srityse. Dauguma „Ave Vita klinikoje dirbančių profesionalų konsultuoja ir trečiojo lygio medicinos įstaigose. Mes galime pasiūlyti trumpesnį priėmimo laiką pas šiuos gydytojus būtent mūsų klinikoje.

Sveikata – tai ne vien ligų gydymas, bet ir jų prevencija. Subalansuotas gyvenimo būdas, gera savijauta yra sveikatos pagrindas.

Būk sveikas, gyvenime!

ŠEIMOS KLINIKA

„Ave vita klinikoje" gydytojai suteiks Jums ir Jūsų šeimai kokybišką ir profesionalią sveikatos priežiūrą. Šeimos klinikoje teikiamos įvarios šeimos medicinos paslaugos visų amžiaus grupių pacientams. Klinikoje Jus konsultuos rūpestingi šeimos gydytytojai, kurie atliks reikiamus kraujo tyrimus sveikatos problemai nustatyti ir išspręsti, esant poreikiui nusiųs reikiamo specialisto konsultacijai ar išsamesniems kraujo, instrumentiniams tyrimams.

Šeimos klinikoje vykdoma nėščiųjų sveikatos priežiūra, naujagimių, kūdikių ir vaikų sveikatos priežiūra, profilaktinė sveikatos priežiūra (asmenims ir įmonėms), vakcinacija, išduodamos vairuotojo sveikatos patikrinimo ir kitos medicininės pažymos.

GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ KONSULTACIJOS
Ave vita medicinos centre teikiamos įvairių sričių gydytojų specialistų konsultacijos. Atliekami tyrimai: laboratoriniai ir diagnostiniai (ultragarsiniai, rentgeno diagnostika, audiograma, timpanograma, paros AKS monitoravimas). Atliekama venų sklerozavimo procedūra. Taikomas autologinis, trombocitais praturtintos plazmos (PRP) gydymas (odontologija, traumatologija) .
ODONTOLOGIJOS KLINIKA
Ave Denta odontologijos klinikoje teikiamos visos odontologinės paslaugos vaikams bei suaugusiems (burnos higiena, dantų balinimas, dantų gydymas, estetinis dantų plombavimas, šaknų kanalų gydymas, protezavimas, ortodontinis gydymas, burnos chirurgija, implantacija).
PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRAS
Psichikos sveikatos centre konsultuoja ir gydo: gydytojai psichiatrai, vaikų ir paauglių psichiatrai, priklausomybės ligų gydytojai, psichologai.
NEMOKAMOS KONSULTACIJOS IR TYRIMAI
Ave vita klinika sudariusi sutartį su Kauno teritorine ligonių kasa, todėl sveikatos priežiūros paslaugas, kompensuojamas PSDF biudžeto lėšomis, gausite nemokamai.
BENDRADARBIAUJAME SU DRAUDIMO, LIZINGO ĮMONĖMIS
  • Dirbame su įvairiomis draudimo įmonėmis, kurios kompensuoja darbuotojų sveikatos priežiūrą, todėl jiems suteiksime pagal planą numatytas paslaugas nemokamai.
  • Bendradarbiaujame su šiomis sveikatos draudimą teikiančiomis įmonėmis: SEB, COMPENSA LIFE, ERGO, GJENSIDIGE.
  • Teikiamos SB lizingo paslaugos.